logo Svadobná výzdoba

Svadobná výzdoba

Ponúkame vám štýlovú svadobnú výzdobu pre Váš veľký deň ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť, ktorá si zaslúži eleganciu a luxus. Našou prácou by sme chceli robiť radosť a spríjemňovať tie najkrašie chvíle v živote každému, kto ocení tento súčasný trend a zakladá si na detaile a dokonalosti. Naša svadobná a spoločenská výzdoba je určená pre každého, kto túži zažiť trochu luxusu a jedinečnosti a nechce sa zaťažovať prípravou priestoru.

Kedže našu prácu staviame na dokonalosti a maximálnej kvalite, použivame výlučne živé kvety /pokiaľ klient nemá záujem o umelé, ktoré z časti znižujú cenu/, ku každej udalosti pristupujeme individuálne a inšpirujeme sa vždy niečim novým a netradičným.

Výzdoba v našom podaní odráža najmodernejšie trendy. Plne rešpektujeme Vaše priania a požiadavky a samozrejme i Váš osobný vkus. Do našej práce sa snažíme vložit vždy niečo nové, iné a jedinečné, pričom celok má byť hlavne obrazom predstavy a osobnosti našich zákazníkov.

Svadobná a spoločenská výzdoba v podaní „Tria V J K" je určená každému, kto si želá spríjemniť a zútulniť priestory svadby alebo inej udalosti. Dokážeme oživiť každý priestor, či už je to príjemná moderná reštaurácia, hotelový priestor, sála staršieho kultúrneho domu alebo salónik v kaštieli či na zámku. Samozrejme, každé z týchto miest si vyžaduje iný píistup a typický materiál. Okrem spomínaných miest realizujeme výzdobu kostola alebo inej obradnej miestnosti, svadobného auta, prípadne záhrady alebo iného exteriéru

Čo môžte očakávať v  rámci výzdoby?

návleky a mašľe na stoličky, prípadne iná alternatíva mašlí

servítky, sviečky

svietniky, vázy a ďalší potrebný inventár

dekoračné látky a predmety

kvetinová výzdoba zo živých kvetov

potrebné dozdobenie vstupu, schodišťa, pódia, stĺpov...

Pripravili sme pre vás niekoľko štýlov svadobnej výzdoby, resp. výzdoby pre spoločenské udalosti.

Romantická svadobná výzdobaRomantická „klasická" výzdoba

 • Dovolíme si tvrdiť, že je to momentálne najžiadanejší typ výzdoby a s touto súvisiacimi dekoráciami
 • Základom sú návleky na stoličky spolu s mašľami  vo zvolenej farbe svadobnej výzdoby alebo kombinácii viacerých farieb
 • K tomu prislúcha dekoračná látka na stoloch alebo aj  inde v miestosti
 • Kvety sa aranžujú buď do typických ikebán, ktoré sa ukladajú na stoly, prípadne aj do priestoru alebo sa aranžujú bohatšie kytice do váz
 • Najčastejšie používané sú stále ruže, doplnené o ďalšie kvietky, ktoré si nevesta zvolila do svojej svadobnej kytičky
 • Stoly dotvárajú svietniky a najčastejšie vysoké kónické sviečky
 • Ostatný priestor je dotvorený ďalšími kvetmi, sviečkami alebo inými dekoráciami
 • Bohato sa používajú rozličné drobné dekorácie, ako kamienky, kvietky, girlandy, gorálky, perličky, lupienky kvetov a podobne

Rustikálna svadobná výzdobaRustikálna „natural" svadobná výzdoba

 • Tento typ u nás len naberá na polularite, zámerne sme ho nepomenovali moderným výrazom výzdoba v štýle VINTAGE, preto že v našom ponímaní nerealizujeme tento typ svadobnej výzdoby výlučne v štýle VINTAGE. Je na to niekoľko vysvetlení a dôvodov. K tým najpodstatnejším patria finančná náročnosť, zatiaľ nie celkom dobrá dosptupnosť vhodných materiálov a doplnkov  v tomto štýle a zatiaľ nie veľký záujem zo strany neviest. Myslíme si však, že tento štýl čoskoro nadchne viacerých a stane sa hitom.
 • Naša výzdoba v rustikálnom – vidieckom podaní je typická využitím prírodných materiálov a farieb, čo sú najmä smotanová, béžová, krémová, maslová, farba šampanského, svetlo  a tmavo hnedá a to v kombinácii napr. s ružovou, vínovo-červenou alebo bordovou, samozrejme, každému podľa vlastnej chuti a vkusu.
 • Používa sa množstvo dekoratívnych prvkov z prútia, slamy, drôtu, sisalu, dreva, kovu a keramiky. Naopak minimalizuje sa používanie sklenených  a lesklých kovových moderných prvkov.
 • Celkový dojem z takejto výzdoby je príjemný,  nenáročný, jednoduchý, evokuje pohodovú rodinnú atmosféru a eliminuje pocit prísnej dokonalosti a strojenosti.
 • Krásnym a dominantným prvkom sú v tomto prípade veľké výrazné sviečky. Veríme, že sa nájde viacero takých, ktorí ocenia práve tento zatiaľ nekomerčný a jedinečný štýl.

Moderná svadobná výzdoba

Moderná svadobná výzdoba

 • Pre moderne založenýh ponúkame výzdobu, ktorá je pravým opakom rustikálnej
 • Ddominantou modernej výzdoby je množstvo moderného číreho skla, kovu a lesklých predmetov
 • Čistota, minimalizmus  a dokonalosť su typické pre tento typ výzdoby
 • Minimum kvietkov vo vázach nahrádza bohaté pestrofarebné kytice,
 • vysoké štíhle sviečky  a lesklé kamienky vzbudzujú dojem luxusu, čistoty a elegancie
 • V tomto prípade určite platí staré známe, že „ menej je niekedy viac"

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, akej výzdobe by ste dali prednosť, ponúkame Vám okrem troch základných štýlov svadobnej a spoločenskej výzdoby aj tri ďalšie kritériá, ktoré Vám môžu uľahčiť rozhodovanie.  Líšia sa predovšetkým náročnosťou prevedenia a množstvom použitých dekorácií a doplnkov.

Jednoduchá a nenáročná svadobná výzdoba

Základom sú návleky na stoličky a samozrejme mašle, prípadne iné ozdoby na stoličky. Používa sa  vhodné množstvo kvetov, čo samozrejme záleží od typu miestnosti alebo iného priestoru, kde sa  výzdoba realizuje. Výzdoba je doplnená klasickými sviečkami, jednoduchšími servítkami, organzou alebo inou dekoračnou látkou na stoloch. Takáto výzdoba je časovo  a materiálovo najmenej náročná a tak i minimálne navýši Váš svadobný rozpočet. Napriek tomu spĺňa požiadavku krásnej romantickej svadby alebo oslavy a vy sa určite budete ako hostitelia cítiť príjemne a spokojne. Cena je odvodená predovšetkým od Vašich predstáva a požiadaviek.

Náročná svadobná výzdoba

Pre náročných klientov máme v ponuke bohatú výzdobu. Základom je veľké množstvo kvetov, luxusné látky na dekoráciu stolov a stoličiek, množstvo doplnkových dekorácií ako sú kamienky, srdiečka, perličky a podobne. Väčšie množstvo sviečok, luxusné servítky, vysoké alebo inak atypické svieniky, svietniky a stojany na kvety, ktoré sa používajú v priestore, nielen na stoloch a sú ozdobené kvetmi. Takáto výzdoba je časovo i finančne náročnejšia, no napriek tomu je prístupna každému, kto chce časť svojho rozpočtu venovať aj takýmto formám pôžitku.

Luxusná výzdoba

Najnáročnejšie prevedenie je vhodné pre tých, ktorí si zakladaju na skutočnom luxuse. V tomto prípade sa nešetrí  ničím. Bohatá kvetinová výzdoba, množstvo sviečok a ďalších dekorácií, slavobrána. Kvetinové girlandy alebo vence, netradičné ozdoby, to všetko vám doprajeme ak si zvolíte tento typ výzdoby. Vždy sa Vás snažíme prekvapiť niečim originálnym a jedinečným, typickým len pre Vašu udalosť, pre Váš veľký deň.

Akcie, novinky

Ponuka pre stužkové slávnosti

Aby sa aj Vaša stužková slávnosť zostala neopakovateľným zážitkom, ponúka Vám náš tím VJK štýlovú a modernú výzdobu sály podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Keďže je našou prioritou maximálna spokojnosť zákazníka, pripravili sme si pre Vás špeciálnu ponuku:

Čítať ďalej...

Vidieť našu prácu naživo môžete najbližšie

V prípade, že uvažujete o využití služieb svadobných agentúr alebo potrebujete výzdobu na stužkovú, oslavu životného jubilea, na Sväté prijímanie, Birmovku...príďte sa pozrieť na našu prácu, ako vyzerá v skutočnosti. Je to úplne iný pohľad, ako vidíte z fotografií. Chcete vedieť kde nás môžete najbližšie vidieť pri práci? Kliknite na nadpis :-)

Čítať ďalej...

Facebook

Kontaktujte nás už dnes!

Zavolajte nám: 0905 537 865
Alebo nám napíšte e-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Môžte nás kontaktovať aj prostredníctvom Facebooku VJK svadobná výzdoba

Najnovšie svadobné trendy

Sledujte s nami najnovšie trendy a nechajte sa inšpirovať novými nápadmi. Aj pre vás navrhneme tú podľa nás a v spolupráci s vami najkrajšiu výzdobu aby najkrajšie okamihy vášho života boli nezabudnuteľné.

Pokračovať

Vyzdobíme aj ďalšie akcie

Potrebujete výzdobu pre inú udalosť? Odvedieme profesionálnu prácu aj pre iné druhy udalostí. Profesionálne vyzdobíme aj stužkové, plesy, detské udalosti alebo iné spoločenské udalosti.

Stačí sa nám ozvať :)

© 2017 Decorated by VJK, 974 01 Banská Bystrica, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.