logo Svadobná výzdoba

Inšpirácie a trendy

Svadobné šatyAk aj vy máte čoskoro  nasmerované k oltáru, určite Vás bude zaujímať aké sú novinky a trendy v svadobnej móde a dekoráciách.

V pravidelných dávkach Vám budeme v tejto rubrike prinášať novinky z tejto oblasti, aby ste si mohli nájsť pre seba niečo zaujímavé a hlavne inšpiratívne.

 Svadobné šaty

Stále je maximálne aktuálna čipka a akékoľvek doplnky a ozdoby na šatách z čipky. Odhalený chrbát je absolútne "IN". nevesta ja pod drobnohľadom veľmi často aj zozadu a preto sa kladie dôraz na prepracovaný chrbát šiat, rovnako ako na prednú časť svadobnej róby. Ak nechcete šaty úplne odhaľujúce váš chrbát, je vhodné zvoliť priesvitný materiál na jeho jemné prekrytie, ozdobený výšivkou, nášivkami, glitrami alebo ho prekryť čipkou. Taktiež môžte zvýrazniť dekolt a ramená v tomto duchu. Určite si nevyberte ťažké, mohutné šaty. V kurze sú šaty, ktoré pôsobia vzdušne a ľahko, ktoré trochu odhalia a pôsobia pri tom elegantne. Nevesta má byť romantická a jemne sexy. Inšiprujte sa Bellou Swan :) aj to tento rok stále letí.

Farba nemusí byť samozrejme len biela, v móde sú všetky jej varianty ale k tomu i mentolová, béžova, ivory a mierne zlaté a pudrové odlesky. P

 

Svadobné doplnkyDoplnky k svadobným šatám

     Trendy sú kratšie vlečky a závoj, tak ako aj krásne a zaujímavé čelenky, náramky, farebné topánky, fascinátory... Pre chladnejšie počasie si nevesty môžu zvoliť ľahučké textílie vrátane organzy, saténu, šifónu, tylu a čipky, ktoré sa dajú perfektne použiť na zahalenie odkrytých častí tela počas horúcich letných dní, keď by Vám hrozilo spálenie, napríklad na záhradnej svadbe.

Ako správne zvoliť svadobnú kytičku a kvetinovú výzdobu

O kvetoch uvažujte triezvo

Tento rok sú stálev trende už aj tak obľúbené a romantické pivónie. Okrem pivónií aj všetky kvety, ktoré majú bohatý kvet a záplavu lupienkov, sú pestrofarebné a veselé. ešte stále nás čaká veľký návrat vintage kytíc, bohatých na počet kvietkov. Módne ale i cenovo náročné sú u nás málo používane čajové ruže.

Ozvláštnite svoju svadobnú kytičku

Začleňte niečo zvláštneho do Vašich svadobných kvetín. Zabaľte si kytičku do vreckovky milovanej osoby alebo začleňte do kvetov útržky z maminých  svadobných šiat. Alebo, ak Vy a Váš snúbenec máte niečo, čo je zvláštne na Vás, nájdite spôsob, ako to premietnuť  do svojich kvetov. Budú Vám bližšie a o to čarovnejšie.

A Farba ...

Farby kvetov nie sú nikdy presné. Spoľahnite sa na kvetinárov, ktorí Vám pomôžu pochopiť tóny rôznych odrôd a kvetov. Napríklad červené iskerníky majú oranžové tóny, ktoré vyčnievajú v kombinácii s farbami chladnými. Pamätajte tiež, že mnoho z fotografií, ktoré vidíte online alebo v časopisoch môžu byť zavádzajúce, keď fotograf urobil farebnú korekciu  kvôli tónu pleti a osvetleniu, čo môže skreslovať reálne farby kvetov. Farebnosťou však určite nič nepokazíte.

AKO NA SPRÁVNE A PEKNÉ FOTENIE?

Piatelska rada od svadobného fotografa: Milé nevestičky, pri fotení sa osvedčilo, keď novomanželia mali okrem iného aj časový harmonogram z prihladnutim na čas fotenia, miesto, dopravu... Je to vec dohody medzi mladomanželmi a fotografom, no netreba na to zabúdať. Odmenou je uvoľnená atmosféra, čo na fotkách samozrejme vidieť a vznikajú tak čo najprirodzenejšie zábery. Nie je nič krajšie ako keď nevesta a ženích zistia, že fotenie je príjemná zábava a obojstranne tvorivý proces.

Dobre svetlo želá Milan www.fotomilan.sk

        Svadobná fotografia kladie na fotografa vysoké nároky, pretože musí zachytiť rýchly sled udalostí ,deja a akacie. Pri fotení pomáhajú fotografovi jeho danosti, skúsenoti, technika aj svetlo. V neposlednom rade je dôležitá komunikácia s mladomanželmi, ktorí majú tiež vlastné predstavy o fotografiách svojej svadby. Fotograf ich musí rešpektovať a odborne zakomponovať tieto predstavy a požiadavky do výsledných fotografií.

 

OSTATNÉ AKTUÁLNE SVADOBNÉ TRENDY1. farba MENTOLU bude stále obĺúbená, či už na šatách družičiek, na ozdobení svadobných koláčov, na bižutérnych doplnkoch, sviečkach, dekoráciách, slovom úplne všade, spolu s ňou aj ružová, pudrovoružová, oranžová, pastelové farby

2. motív vtáčikov: servítky, štóly, pozvánky, či oznámenia

3. papierové laterny, po-poms, rozličné lampy a svietielka, povešané všade, kde sa len dá, dodajú svetlo a atmosféru zároveň

4.výrazné vzory imitujúce vyrezávanie, všade a na všetkom, od menoviek až po svadobné šaty

5. vtáčia klietka a podobné predmety z kovu sú najnovším hitom a dajú sa použiť na x spôsobov

6. flitre, glitre a trblietky, v čo najväčšom množstve by ste si mali určite zaobstarať, pokiaľ sa to hodí k štýlu vami zvolenej výzdoby

7. girlandy všemožného typu, farieb i tvarov. Sú efektné pre oko a ľahko inštalovateľné, Girllandy zo zelene a kvetov sú absolútne TOP

8. výrazné a rôzne ozdobené zásteny. Za stôl mladomanželov i na fotenie by nemali chýbať ani na jednej svadbe.

9. kôra a ozdoby z kôry, prírodné materiálz, čipka, juta...

10. no a nakoniec to najlepšie a najpestrejšie, s farbou sa už nemusíte zaťažovať, v kurze je/bude okrem mentolovej aj farba, resp. farby dúhy, teda je jedno akú vyberiete a môžu byť aj kombinácie viacerých. Čím viac, tým lepšie :)  a na jesen samozrejme marsala a vínové odtiene
Príjemné tvorenie!

Tak čo, budete sa držať trendov? :)


 

 

 

 


Akcie, novinky

Ponuka pre stužkové slávnosti

Aby sa aj Vaša stužková slávnosť zostala neopakovateľným zážitkom, ponúka Vám náš tím VJK štýlovú a modernú výzdobu sály podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Keďže je našou prioritou maximálna spokojnosť zákazníka, pripravili sme si pre Vás špeciálnu ponuku:

Čítať ďalej...

Vidieť našu prácu naživo môžete najbližšie

V prípade, že uvažujete o využití služieb svadobných agentúr alebo potrebujete výzdobu na stužkovú, oslavu životného jubilea, na Sväté prijímanie, Birmovku...príďte sa pozrieť na našu prácu, ako vyzerá v skutočnosti. Je to úplne iný pohľad, ako vidíte z fotografií. Chcete vedieť kde nás môžete najbližšie vidieť pri práci? Kliknite na nadpis :-)

Čítať ďalej...

Facebook

Kontaktujte nás už dnes!

Zavolajte nám: 0905 537 865
Alebo nám napíšte e-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Môžte nás kontaktovať aj prostredníctvom Facebooku VJK svadobná výzdoba

Najnovšie svadobné trendy

Sledujte s nami najnovšie trendy a nechajte sa inšpirovať novými nápadmi. Aj pre vás navrhneme tú podľa nás a v spolupráci s vami najkrajšiu výzdobu aby najkrajšie okamihy vášho života boli nezabudnuteľné.

Pokračovať

Vyzdobíme aj ďalšie akcie

Potrebujete výzdobu pre inú udalosť? Odvedieme profesionálnu prácu aj pre iné druhy udalostí. Profesionálne vyzdobíme aj stužkové, plesy, detské udalosti alebo iné spoločenské udalosti.

Stačí sa nám ozvať :)

© 2017 Decorated by VJK, 974 01 Banská Bystrica, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.